چاپ کتاب شعر و داستان

تعداد انتشارات زیادی وجود دارند که امکان چاپ کتاب با موضوع و عناوین گوناگون را برای نویسندگان فراهم کرده اند اما مجاز بودن فعالیت آنها و همچنین کیفیت چاپ و نشر هر یک از آنها با یکدیگر متفاوت است. انتشارات چاپ و نشر صالحین از جمله معدود انتشاراتی های فعال در کشور میباشد که کلیه مجوزهای لازم برای فعالیت را اخذ نموده و همچنین امکان چاپ با کیفیت بالا و زیر نظر پرسنلی مجرب و  حرفه ای را فراهم آورده است.

افراد زیادی در کشور ما وجود دارند که از طبع شاعری بسیار خوبی برخوردار هستند و اشعار زیادی را با توجه به خلاقیت خود به صورت دست نوشته در آورده اند. اما این افراد هیچ وقت این دست نوشته ها و سروده ها را به صورت یک کتاب شعر در نیاورده اند. چاپ کتاب شعر و داستان این امکان را برای این دسته از افراد ایجاد خواهد کرد تا بتوانند دل نوشته ها و سروده های خود را در قالب یک کتاب به چاپ برسانند.

 چاپ کتاب شعر و داستان

متنون مختلف در چاپ کتاب شعر و داستان

چاپ کتاب داستان و همچنین رمان:

اگر داستان و یا رمان نویس هستید میتوانید نسبت به چاپ داستان و رمان هان های خود اقدام نمایید. تفاوت میان داستان و رمان به تعداد کلمات به کار رفته در نگارش رمان و همچنین داستان مربوط میشود. در نگارش داستان بین ۱۵ تا ۳۰ هزار کلمه مورد استفاده قرار میگیرد اما در نگارش رمان بالای ۳۰ هزار کلمه استفاده میشود. اگر داستانی را بصورت دست نوشته در اختیار  دارید میتوانید با اندکی بسط و پر و بال دادن به داستان آنرا چاپ کنید.

چاپ کتاب با داستان های کوتاه:

داستان های کوتاه که در ذهن و یا به صورت دست نوشته در اختیار دارید را به راحتی میتواند به چاپ برسانید. داستان کوتاه به داستانی گفته میشود که از داستانک بلند تر بوده و همچنین از داستان نیز محتوای کوتاه تری دارد. تعداد کلماتی که برای چاپ کتاب شعر و داستان کوتاه مورد استفاده قرار میگیرد اغلب ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ هزار کلمه میباشد. شما قادر خواهید بود تا داستان های کوتاه خود را به صورت یک مجموعه و یا تکی به چاپ برسانید.

چاپ کتاب از نوع داستانک:

کتاب داستانک های زیادی تا کنون به چاپ رسیده اند که این کتاب ها از استقبال بسیار خوبی نیز از سوی مخاطبین برخوردار بوده اند. داستانک ها اغلب کمتر از ۱۰۰۰ کلمه هستند و به همین دلیل چاپ آنها به مراتب هزینه کمتری نیاز خواهد داشت و همچنین سرعت چاپ آن نیز از چاپ کتاب شعر و داستان بلند به مراتب بسیار بیشتر است. میتوان چاپ کتاب داستانک را با توجه به زمان کم مورد نیاز برای چاپ و همچنین هزینه کم در تیراژ بالایی به انجام رساند.

چاپ کتاب شعر:

بسیاری از افراد وجود دارند که اشعار خود را تنها در ذهن خود به خاطر سپرده اند و یا به صورت دست نوشته در اختیار دارند که میتوانند با چاپ کتاب شعر و داستان کلیه اشعار خود را به صورت یک کتاب در آورند همچنین با چاپ کتاب شعر و داستان میتوانند اشعار خود را در اختیار دیگران نیز قرار دهند. با کسب مجوزهای لازم و چاپ کتاب شعر و داستان  در تیراژ بالا به راحتی میتوان نسبت به فروش آنها در سطو گسترده و وسیع اقدام نمود.

چاپ کتاب شعر و داستان در کوتاه ترین زمان و با تعرفه مناسب

انتشارات چاپ و نشر صالحیان با توجه به اینکه تجهیزات بسیار پیسرفته و در تعداد زیاد و همچنین پرسنل مجرب را برای چاپ و نشر در اختیار دارد توانشته چاپ کتاب شعر و داستان را آن هم در تیراژ بالا برای نویسندگان از سراسر کشور فراهم کند. همچنین انتشارات صالحیان بمنظور جلب حد اکثری رضایت مشتریان خود تعرفه های بسیار مناسبی را برای چاپ کتاب شعر و داستان در نظر گرفته که هزینه های چاپ را تا حد زیادی خواهد کاست. 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :