چاپ کتاب به زبان انگلیسی

اگر به دنبال یک انتشارات معتبر برای چاپ کتاب هستید تا بتوانید چاپ کتاب به زبان انگلیسی و همچنین زبان فارسی را آن هم با کسب مجوز و با طمینان خاطر کامل انجام دهید پیشنهاد میکنیم تا انتشارات چاپ و نشر صالحیان یکی از مجموعه های معتبر در زمینه چاپ  و تالیف کتاب را انتخاب نمایید که از سالها سابقه آن هم با بصورت کاملا مجاز برخوردار است.

کتب زیادی در کشور ما وجود دارند که از آموزشی گرفته تا غیر آموزشی به زبان انگلیسی تالیف و چاپ شده اند که البته بیشتر این کتاب ها در کشور ما آموزشی بوده که نمونه آنرا میتوان کتاب های درسی برای دانشجویان رشته زبان انگلیسی نام برد.  چاپ کتاب های انگلیسی را موسسات و انتشاراتی هایی انجام میدهند که چاپ این دسته از کتاب را جزو خدمات خود در نظر گرفته اند. چاپ کتاب به زبان انگلیسی به نویسندگانی که قصد دارند تا کتاب های خود را در دیگر کشورها به فروش برسانند نیز کمک زیادی خواهد کرد. این دسته از نویسندگان میتوانند با بهره مندی از این خدمات کتاب های خود را به زبان انگلیسی که زبان بین المللی میباشد چاپ و بفروش برسانند.

چاپ کتاب به زبان انگلیسی

چاپ کتاب به زبان انگلیسی از شرایط و ضوابط خاص خود برخوردار میباشد

شرایط و ضوابط چاپ کتاب به زبان انگلیسیدر کشور ما چندان پیچیده و مشکل نیست و چند شرط پیش روی ناشر وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. یکی از ضوابط و شرایط مهمی که در کشور ما برای چاپ کتاب به زبان انگلیسی باید توسط ناشر در نظر گرفته شود استفاده از نام فارسی کتاب در کنار نام انگلیسی میباشد. شما نمیتوانید در کشور کتاب انگلیسی زبان را بدون در نظر گرفتن عنوان فارسی برای آن چاپ کنید. عنوان فارسی همانطور که با خرید کتب انگلیسی به ان پی برده اید در کنار خود از عنوان فارسی نیز بهره میبرد. اسامی نویسنده و یا نویسندگان نیز در چاپ کتاب به زبان انگلیسی باید بصورت فارسی در کنار نام لاتین آنها درج شود. نه تنها عنوان کتاب بلکه استفاده از نام فارسی نویسنده نیز الزامی میباشد و باید مورد استفاده قرار گیرد. یکی  از مواردی که در کتاب های فارسی زبان نیز باید مد نظر قرار گیرد درج اطلاعاتی به عنوان شناسناه کتاب میباشد که در کتاب های انگلیسی زبان نیز اینگونه است و باید کلیه اطلاعات مربوط به شناسنامه کتاب علاوه بر زبان انگلیسی به زبان فارسی نیز درج گردد. از جمله این اطلاعات میتوان به نام انتشارات، نام ناشر، شابک و از این دست اطلاعات را نام برد. کلیه موارد یا شده در بالا جزو مهمترین مواردی هستند که در چاپ کتاب به زبان انگلیسی باید الزاما مورد توجه قرار گرفته و رعایت شود. موارد دیگری نیز وجود دارد که میتوانید از کارشناسان انتشارات چاپ و نشر صالحین و با یک تماس جویا شوید.

دریافت مجوز برای چاپ کتاب به زبان انگلیسی چگونه است و چقدر زمان میبرد؟

یکی از مواردی که چاپ کتاب به زبان انگلیسی را طولانی میکند دریافت مجوز برای این دسته از کتاب ها میباشد. مجوزهایی که برای کتاب های فارسی صادر میشود به زمان کمی نیاز دارد اما مجوز کتاب های انگلیسی نسبت به این کتاب ها زمان بر تر میباشد. البته زمان زیادی که برای صدور مجوز صرف میشود کاملا طبیعی است و به دلیل اینکه باید محتوای کتاب ترجمه و به خوبی پالایش شود در نتیجه زمان زیادی نیز برای صدور مجوز صرف خواهد شد.

چاپ کتاب به زبان انگلیسی با مناسب ترین قیمت و سریع ترین زمان ممکن

بیشتر نویسندگان کتاب های انگلیسی و غیر انگلیسی معمولا انتظار چاپ کتاب خود در کوتاه ترین زمان ممکن را دارند که البته انتشاراتی ها نیز با توجه به توانایی های خود زمان متفاوتی را برای چاپ در نظر میگیرند. هر چه زمان مورد نیاز برای چاپ کتاب به زبان انگلیسی کوتاه تر باشد در نتیجه نویسنده استقبال بیشتری نیز به عمل خواهد آورد. انتشارات چاپ و نشر صالحین از جمله مراکزی است که با در اختیار داشتن کادری مجرب و کار آزموده که از سالها سابقه برخوردار هستند توانسته روند چاپ را تا حد زیادی کوتاه کند و نویسندگان میتوانند با بهره مندی از خدمات این مجموعه در هزینه های خود صرفه جویی به عمل آورند.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :