تبدیل پایان نامه به کتاب

انتشارات چاپ و نشر صالحین را نویسندگانی که تعداد کتاب های زیادی به چاپ رسانده اند بخوبی میشناسند و میدانند که این مجموعه  در کار خود کاملا حرفه ای بوده و امکان چاپ را در کوتاه ترین زمان ممکن به عمل آورده است. انتشارات صالحیان همچنین با توجه به تعرفه های بسیار مناسب تواسته رضایت مشتریان و نویسندگان گرامی را جلب نماید.

یکی از دغدغه های دانشجویان در پایان مقطع تحصیلی خود مکتوب نشدن پایان نامه آنها بعد از مرحله دفاعیه میباشد. برخی از دانشجویان پایان نامه های اختصاصی و با محتوای یونیک را تهیه و تنطیم میکنند که با توجه به ارزشمند بودن این پایان نامه ها تمایل زیادی به تبدیل پایان نامه به کتاب دارند. تبدیل پایان نامه به کتاب کمک میکند تا دیگر دانشجویان و یا مراکز علمی تحقیقاتی بتوانند با خرید این کتاب ها از اطلاعات دانشجویانی که این مقالات را تهیه نموده اند استفاده و بهره ببرند. هدف دانشجویان از تبدیل پایان نامه به کتاب بیشتر تقویت رزومه دکترا میباشد.

تبدیل پایان نامه به کتاب

مهمترین دلایل تبدیل پایان نامه به کتاب

هزینه  کم تبدیل پایان نامه به کتاب نسبت به چاپ مقاله یکی از دلایلی است که دانشجویان را مشتاق به دریافت چنین خدماتی میکند. هزینه های که بابت تبدیل پایان نامه به کتاب پرداخت میشود قابل مقایسه با چاپ مقاله نیست و یک سوم هزینه چاپ مقاله را نیاز دارد.  همچنین شما الزاما نیازی نیست تا کتاب را در تیراژ بالا به چاپ برسانید و میتوانید در ۱۰ جلد نیز به چاپ برسانید تا هزینه های شما تا حد زیادی کاهش یابد.

تبدیل پایان نامه به کتاب به آسانی انجام میشود

یکی از مزیت های تبدیل پایان نامه به کتاب آسان و بی درد سر بودن آن است. تبدیل پایان نامه به کتاب به طور کامل توسط ناشر انجام میشود که  همین موضوع نشان دهنده آسان بودن و همچنین سریع بودن چاپ میباشد. در تبدیل پایان نامه به کتاب ناشر زمانی را برای تحویل کار به شما ارائه میدهد که در موعد مقرر به شما تحویل داده خواهد شد. همچنین مراحلی که برای تبدیل پایان نامه به کتاب طی میشود به دلیل اینکه ناشر تجربه بالایی دارد زمان کمی را نیاز خواهد داشت.

تبدیل پایان نامه به کتاب در کوتاه ترین زمان ممکن

یکی از مزیت های جذاب تبدیل پایان نامه به کتاب برای دانشجویان مدت زمان بسیار کمتر اچرای پروسه تبدیل میباشد. برای تبدیل پایان نامه به کتاب به زمانی حدود ۳۰ تا ۳۵ روز نیاز است و این در حالی است که بیشتر مقالات ISI تنها یک ماه را برای داوری نیاز دارند و زمان چاپ آنها نیز به دو ماه خواهد رسید.

تبدیل پایان نامه به کتاب و ثبت آن در کتابخانه ملی

یکی از ویژگی های تبدیل پایان نامه به کتاب ثبت کتاب در کتابخانه ملی میباشد و بعد از آنکه شماره شابک و فیپا دریافت شد مشخصات کامل آن در کتابخانه ملی ثبت خواهد شد. البته این موضوع شاید برای برخی چندان اهمیت نداشته باشد اما بسیاری ار دانشجویان نیز وجود دارند که تمایل دارند تا کتاب آنها در کتابخانه ملی ثبت شود.

خدمات تبدیل پایان نامه به کتاب در انتشارات صالحیان

پس از دریافت فایل پایان نامه از دانشجو اساتید مجرب و با سابقه این مجموعه اقدام به مطالعه آن کرده تا به خوبی از سلامت و کیفیت آن اطمینان حاصل شود. این موضوع میتواند بر روی کیفیت پایان نامه تاثیر بسیار زیادی داشته باشد و بنا به پیشنهادی که به دانشجو بابت اصلاح برخی بخش های پایان نامه داده میشود تصمیم خواهد گرفت که پایان نامه بر اساس اصلاحات صورت گرفته بر اساس نظر اساتید چاپ شود یا مقاله اصلی که دانشجو نگارش و تنطیم نموده به چاپ برسد. از دیگر خدمات این مجموعه میتوان به مشخص کردن نقطه برجسته پایان نامه، ویرایش و تکمیل مطالب و آماده سازی فایل نهایی کتاب اشاره نمود.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :